Dar maseczek dla Hospicjum

maseczki już u Nas

Od jakiegoś czasu otrzymujemy wsparcie w postaci maseczek ochronnych, przyłbic od ludzi dobrej woli. Dzieje się to bez jakiegokolwiek kontaktu, także po prostu koło drzwi wejściowych znajdujemy pudełka, torby, paczki a w środku maseczki z krótką notką dla kogo. Te piękne gesty zasługują na słowa wdzięczności z naszej strony- także czynimy to za pośrednictwem Internetu:

DZIĘKUJEMY!

 

 

„Czyńcie dobrze wszystkim”- takie słowa bł. s. Bernardyna Jabłońska kierowała do sióstr Albertynek, jakże one są dziś aktualne a pomaganie w trudnym czasie zaczyna być „chlebem powszednim”. Przez wzgląd na wrażliwość i zaangażowanie ludzi czy instytucji otrzymaliśmy wsparcie poprzez podarowane maseczki, przyłbice. Dziękujemy grupie reprezentowanej przez pana Marcina Jakubasa, w której najmłodszym uczestnikiem „produkcji” jest 7-letni Maciej a jedna z szyjących- Pani Danuta ma na swoim koncie tysiąc uszytych maseczek ochronnych. Niezmiernie wdzięczni jesteśmy pracownikom naszej gminy (Urząd Gminy Miechów), Starostwu Powiatu miechowskiego (ofiarowali dla nas przyłbice), córce naszej pielęgniarki Bogumiły i pielęgniarce ze Słomnik.
To, co możemy w tej trudnej sytuacji zrobić to być dla siebie dobrzy… Okazujmy sobie szacunek, wyrozumiałość i wsparcie.

kwadrat5 kwadrat4 kwadrat3 kwadrat2 kwadrat1