Akcja Pola Nadziei w Iwanowicach

Kwoty zebranych pieniędzy-Iwanowice

Niedzielna akcja „Pola Nadziei” (28.06.2020 r.) w Parafii Świętej Trójcy w Iwanowicach po raz kolejny pokazała jak ważne są spotkania, tym bardziej w trudnym czasie jaki teraz mamy. Podczas kwesty udało zgromadzić się 8 212,11 złotych, które w całości przeznaczone zostaną na potrzeby chorych i cierpiących naszego hospicjum. Nie możemy pominąć tych wszystkich miłych słów wdzięczności i wsparcia, które padały z ust darczyńców, ponieważ są one dla Nas ważne w trudnej pracy dla drugiego człowieka. Bóg zapłać za otwartość i gościnę księdza proboszcza, księdza wikariusza, którzy co roku z serdecznością przyjmują nas u siebie. Tradycją stała się nieoceniona pomoc ze strony Pani Renaty i Macieja Jagiełki i wolontariuszy Szkolnych Kół Caritas – za co dziękujemy w imieniu całej społeczności hospicyjnej.

Zapewniamy o modlitwie za Was wszystkich – Szczęść Boże!

Fotorelacja:

fb5 fb2 fb1 IMG_20200628_084925 fb10 fb9 fb7