Co dalej z Akcją „Pola Nadziei”?

Pola nadziei - Plakat

Akcja 'Pola Nadziei” w tym roku jest inna. Przez wzgląd na panującą pandemię koronawirusa większość wydarzeń, akcji, podsumowań zostało przesunięte.

To, co było możliwe przenieśliśmy do Internetu: konkursy, spotkania z pacjentami, edukację o idei hospicyjnej czy nieocenione wsparcie finansowe za pomocą naszego konta Tpay (dostępne u dołu naszej strony internetowej). Jednakże na dłuższą metę nie zastąpi to spotkania z ludźmi, obopólnego wsparcia
i zaangażowania dla tych, którzy chorują terminalnie. Małymi krokami wracamy też do kwestowania przy zaprzyjaźnionych parafiach naszej diecezji i nie tylko.

Drodzy! Tak, jak w latach ubiegłych potrzebujemy waszej pomocy, wrażliwości dla chorych i cierpiących w naszym Hospicjum. Wszystkim gospodarzom parafii jesteśmy wdzięczni za otwartość na nasze akcje i możliwość skierowania do wiernych kilku słów o służbie hospicyjnej.

Bóg Wam zapłać!