Integracja hospicyjnego wolontariatu

fb1

Czwartkowe popołudnie (23.07.2020 r.)  to czas dla naszego hospicyjnego wolontariatu. To było niezwykłe spotkanie ludzi z różnych środowisk, z różnymi motywacjami i w różnym wieku, ale jedno łączyło wszystkich – chęć pomagania, zaangażowania się w wolontariat. Najważniejszym celem była przestrzeń poznania się, zintegrowania a przede wszystkim dobrego wykorzystania czasu w ciekawej grupie. Musimy przyznać, iż takie spotkania ubogacają nie tylko Nas, ale jest to też przykład, że wolontariat to relacje, to dobra energia i dobro dla drugiego człowieka. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy pojawili się, integrowali, śpiewali. Ważny uwagi jest fakt debatowania na temat powstającej kawiarenki, także nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zobaczyli dotychczasowych efektów, co dla wielu jest powodem dla którego warto robić rzeczy dla tych, którzy są chorzy i cierpiący. LINK do zbiórki na portalu pomagam.pl: tutaj – dziękujemy za nawet najmniejszą wpłaconą kwotę!

fb11 fb10 fb9 fb8 fb7 fb6 fb5 fb15 fb14 fb13 fb12 fb4 fb3 fb2