Zespół Umiłowani w Hospicjum

13 kwietnia 2022 r. w naszej hospicyjnej kaplicy miała miejsce Adoracja Wielkopostna „Śladami Jezusa”. Rozważaliśmy wydarzenia Wielkiego Tygodnia a Zespół Umiłowani nadawał kierunek muzyczny naszej drogi.

Wieczór był niezwykły. Mieliśmy okazję zatrzymać się na wspólnej adoracji, mogliśmy spotkać się Bogiem. Każdy ze swoją intencją ale razem w jednym miejscu, z ludźmi, którzy współtworzą naszą wspólnotę hospicyjną.

-Bardzo dziękujemy Wolontariuszom, Pracownikom za zaangażowanie w przygotowanie i wspólny CZAS modlitwy. Całemu zespołowi za Waszą wrażliwość, otwartość na innych i chęć odwiedzania nas – zawsze z czymś, co ma wartość. Jesteśmy wdzięczni księdzu Mateuszowi za towarzyszenie nam w kapłańskiej posłudze i wspólną modlitwę. Niech spotkanie z Bogiem i drugim człowiekiem umacnia nas budząc nadzieję Zmartwychwstania.

Oczywiście po adoracji był czas na refleksje, ciągłe poznawanie siebie wzajemnie i skromny poczęstunek.