Charytatywny Bal dla Hospicjum

Dzięki Państwa odpowiedzi na zaproszenie do udziału w Charytatywnym Balu dla Hospicjum, który odbył się 18 lutego 2023 roku w Restauracji PLANETA w Charsznicy, udało się wspólnie wytańczyć: 36 325 złotych!!!

Bardzo dziękujemy Uczestnikom, Darczyńcom i Panu Krzysztofowi Sobocie – właścicielowi Restauracji PLANETA oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się, by zabawa karnawałowa była naprawdę wspaniała.

W sobotę 18 lutego 2023 roku, dokładnie o godzinie 19:00 i tradycyjnie POLONEZEM rozpoczęliśmy już VIII Charytatywny Bal dla miechowskiego Hospicjum. Co ważne otwierający taniec, w szlacheckich strojach poprowadzili uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Miechowie, co pozwoliło swobodnie włączać się uczestnikom balu. Zaraz po tradycyjnym rozpoczęciu stery podczas imprezy przejął ZESPÓŁ EKWADOR, utworzony z 5 naprawdę zdolnych, nieprzeciętnych muzyków, którzy wspaniale sprawdzili się na naszej imprezie: śpiewając, integrując i zachęcając do zabawy.

Goście przez cały czas trwania imprezy mogli skorzystać z wytwornych specjałów Barmana, „Wiejskiego stołu” podarowanego przez Państwa Kamińskich z Bielin oraz „Słodkiego stołu” przygotowanego przez Uczniów Zespołu Szkół nr 2 przy współpracy z restauracją PLANETA. Około 22:00 wjechała zapowiadana naprawdę dzika niespodzianka – DZIK, który był jedną z atrakcji imprezy a następnie zaprosiliśmy gości do stałego punktu balu – „Walczyka Kotylionowego” podczas którego można wesprzeć ofiarą nasze Hospicjum.

Dla tych wszystkich, którzy chętnie uczestniczą w balu z radością organizujemy jakąś formę wdzięczności. W tym roku były to bony, prezenty, vouchery i zaproszenia na różne atrakcje w Miechowie i okolicach. Zabawa „Coś od serca” to prezenty przygotowane przez nas w balonach o kształcie serca wypuszczane są do zgromadzonych uczestników.

Zabawa trwa do rana, w tym roku było podobnie – organizatorzy, uczestnicy i wszyscy zaangażowani bawili się naprawdę dobrze. Będzie co wspominać przez cały rok a przede wszystkim ze świadomością, że przy okazji pomagało się tym, którzy są chorzy i potrzebują opieki oraz wsparcia drugiego człowieka.

Bardzo dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę, organizację i pomaganie! Do zobaczenia za rok!

Wchodząc w LINK możesz zobaczyć, kto wsparł VIII CHARYTATYWNY BAL DLA HOSPICJUM. Zapraszamy do oglądania fotorelacji poniżej…