Bal Charytatywny dla Hospicjum 2024

Dzięki Waszej hojności udało się zebrać niesamowitą kwotę 44 300,78 złotych na wsparcie Hospicjum! Dziękujemy!

Impreza odbyła się w Restauracji Planeta, gdzie do tańca i dobrej zabawy zachęcał zespół EKWADOR. Zdjęcia pełne emocji i uśmiechów uchwyciła utalentowana Natalia Dziubdziela z „Zatrzymaj chwile”. W roli barmana zaprezentował się Sebastian Rosa z Coctail Bar. Balonową dekorację tworzyła niezwykle kreatywna ekipa Balonowe Dekoracje, a ekipa FLER przyjechała z fotobudką, której fajne nagrania zostaną z nami. Poloneza poprowadzili uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Miechowie.

Reszta sponsorów, którzy przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia, jest dostępna pod tym linkiem: Dziękujemy za wsparcie! 👍 Za moment znowu Was odwiedziny by osobiście podziękować, teraz robimy to wirtualnie 😊 DZIĘKUJEMY !!!