Zbiórka wyposażenia do kawiarni w Hospicjum

zbiórka wyposażenia kawiarni w hospicjum

„Dwa serca” to nazwa kawiarenki do którego zbieramy pełne wyposażenie. Nasze hospicjum jest przyjaznym, domowym i pełnym miłości miejscem, jednak chcemy zawalczyć, by na terenie placówki znalazło się miejsce gdzie można poczuć zapach kawy, usiąść na przeciw drugiego człowieka z filiżanką herbaty, prowadzić rozmowy nie wiadomo o czym i zachwycać się pięknem wykorzystanej zrobionej przestrzeni. Niech kawiarenka łączy dwa serca: chorego i wolontariusza, chorego i jego najbliższych, chorego i Pana Jazusa. Te kilka metrów kwadratowych ma zbliżać a nic tak nas w życiu nie łączy jak stół, jak wspólne rozmowy, jak wspólne milczenie – niech łączy nas miłość! Pełna Miłość!

Jeżeli jest coś czym chciałbyś/chciałabyś się podzielić – zadzwoń, wyślij zdjęcie, po prostu daj nam znać! Daj szanse miejscu pełnego cudów – czekamy i działamy!