Konkurs Fotograficzny „Życie jest piękne – wystarczy zdjęcie”

Zapraszamy do udziału w konkursie „Życie jest piękne – wystarczy zdjęcie” organizowanym przez nasze hospicjum. Przedsięwzięcie polega na zrobieniu autorskiego zdjęcia w temacie „życie jest piękne” i przesłanie go na adres wolontariatu: wolontariat.hospicjum.miechow@caritas.pl wraz z kartą zgłoszenia. Nadesłane prace zostaną opublikowane w albumie pod nazwą „Życie jest piękne – wystarczy zdjęcie”, by mogły rywalizować o reakcję obserwujących profil Facebook/ Hospicjum w Miechowie. Patronat honorowy nad konkursem wziął Burmistrz Miasta i Gminy Miechów, Pan Dariusz Marczewski.
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

W zamyśle proponujemy dwie kategorie wiekowe: do 16 roku życia i powyżej 16 roku życia.
Terminarz konkursowy:
a) zgłoszenia do 03.06.2020 r. (do godziny 23:59)
b) reagowanie na zdjęcia (like, super itd.) od 04.06.2020 r. (10:00) do 05.06.2020 r. (do 20:00)
c) ogłoszenie wyników – 08.06.2020 r. około godziny 14:00 na Facebook Hospicjum w Miechowie, jak również stronie internetowej Hospicjum.
Szczegóły w regulaminie.

Dokumenty do pobrania:
1. Regulamin Życie jest piękne – wystarczy zdjęcie.
2. Karta zgłoszenia.