Akcja #DajOddech

daj oddech

Kochani, bardzo Nam miło, że znowu rodzi się DOBRO! A tym razem dzielą się Nim młodzi ludzie – wolontariusze – Zespołu Szkół Leśnych im. Romana Gesinga w Zagnańsku ze Szkolnego Koła Wolontariatu.
Pomimo wielu ograniczeń, chcą działać i znaleźli przestrzeń (INTERNET), w której realizują swój pomysł. Akcja #DajOddech to zbiórka pieniędzy na zakup koncentratora tlenu dla naszego Hospicjum. Każdy z Nas wie, jak sprzęt ułatwiający oddychanie jest potrzebny w terminalnym etapie choroby!
Jeśli pragniecie pomóc, zachęcamy do wpłat: www.pomagam.pl/dajoddechDołącz do grupy Facebook i twórz akcję #DajOddech
Młodzi, bardzo rzadko myślą o zdrowiu, a Ci Uczniowie pomyśleli o naszym Hospicjum. Podziękujmy im wpłatą, która pozwoli zrealizować ich cel pomocy – pomocy skierowanej dla Nas! Karolino, Natalio, Dawidzie, Franciszku i Damianie (nauczyciel) już dziękujemy za inicjatywę #DajOddech