Wsparcie dla naszego hospicjum

15

Świąteczny czas kojarzy się z choinką, zapachem cytrusów, jedzeniem i prezentami. Nasze hospicjum przed świętami zostało niezwykle obdarowane przez ludzi dobrej woli oraz liczne instytucje. Za co serdecznie dziękujemy!

DSC_0454-minFundacja Biedronka przekazała Nam środki czystości, słodycze, kawy, herbaty, środki ochrony osobistej. Fundacja Biedronka – dziękujemy!

IMG_20201222_153530-min

Szkoła Podstawowa w Widomej i przekazane dla Nas środki czystości. Szkoła w Widomej – dziękujemy!

1-min-1

Gminny Ośrodek Kultury w Skalbmierzu w imieniu wszystkich uczestników warsztatów rękodzieła przekazał dla Nas stroiki. GOK Skalbmierz – dziękujemy!

PONAD TO WSPARLI NAS: Koło Gospodyń Wiejskich w Lesieńcu i cała społeczność Lesieńca; Koło Gospodyń Wiejskich w Celinach; Cała Rodzina Górka, czyli Tomasz, Marzena, Justyna I Kasia – ZA CO WAM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!