Podsumowanie konkursu fotograficznego

4

📸 „Życie jest piękne – wystarczy zdjęcie” – podsumowanie konkursu fotograficznego.
Zamysł polegał na przesłaniu jednego zdjęcia, które wg autora propaguje hasło: Życie jest piękne i przesłanie na wskazany adres e-mail hospicyjnego wolontariatu. Fotografie zostały wrzucone jako album na stronę Facebook Hospicjum w Miechowie, a oceną była liczba reakcji pod każdym z konkursowych zdjęć. Dodatkowo postanowiliśmy powołać komisję konkursową, która wybrała zdjęcie i przyznała NAGRODĘ ORGANIZATORA.
Współorganizatorem konkursu była Gmina i Miasto Miechów, za co serdecznie dziękujemy.
Kochani, stało się tak, iż w tym roku mieliśmy zgłoszenia tylko w kategorii powyżej 16 roku życia, a zatem wyniki wyglądają tak:
1️⃣ Agnieszka Piekarska – 177 reakcji
2️⃣ Anna Oczkowicz – 173 reakcje
3️⃣ Elwira Wiorek – 74 reakcje
Komisja Konkursowa postanowiła przyznać NAGRODĘ ORGANIZATORA dla:
*️⃣ Anny Oczkowicz
Wszystkim uczestnikom i laureatom serdecznie GRATULUJEMY. Dyplomy i nagrody zostaną wręczone po indywidualnym kontakcie z nagrodzonymi. „Czytaj dalej”, by zobaczyć wyróżnione prace.

1 miejsce:

1

2 miejsce i Nagroda Organizatora:

2

3 miejsce: