Szkolenie wstępne dla Wolontariuszy

Szkolenie wolontariuszy

W dniu 27 września 2021 roku, od godziny 16:00, w naszym Hospicjum odbędzie się szkolenie wstępne dla Wolontariuszy. Już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych pomocą drugiemu człowiekowi. Zapisać się można dzwoniąc na numer hospicyjnego wolontariatu: 532-513-435 lub za pośrednictwem e-maila: wolontariat.hospicjum.miechow@caritas.pl

Dzięki udziałowi poznasz historię i terminologię działalności wolontaryjnej oraz dowiesz się o cechach, motywacjach i oczekiwaniach współczesnego wolontariatu. Poszerzysz swoją wiedzę na temat form wolontariatu (w hospicjum i nie tylko) i aspektów prawnych bezinteresownej działalności.
Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Poznając wolontariat, poznajesz siebie i swoje możliwości a przede wszystkim poznajesz innych – Wolontariat to relacje.