Akcja #sadzimyżonkile – film

Podsumowując akcję #sadzimyżonkile myślimy o wszystkich ludziach, których spotkaliśmy dzięki pragnieniu stworzenia Pola Nadziei, rabatki wypełnionej cebulkami żonkili. Spotkania pozwalały na opowiadanie o powstaniu idei hospicyjnej, promocję wolontariatu i wyjaśnianie czym jest kampania Pola Nadziei.

• ponad 30 różnych instutucji (Szkoły Podstawowe, Szkoły Średnie, Kluby Seniora, DPS, Koła Gospodyń Wiejskich itp.).
  • ponad 3000 zasadzonych cebulek żonkili.
  • Niesamowite spotkania z ludźmi, którzy angażują się w wartość życia, wartość takich miejsc jakim jest Hospicjum.
  • Możliwość pokazania czym Hospicjum jest, jak to miejsce wygląda, skąd biorą się początki i czym jest choroba terminalna.

– to niezwykła akcja, która poprzez zasadzone cebulki żonkili buduje wspólnotę ludzi, dla których człowiek chory i cierpiący ma wartość. Przez spotkanie z człowiekiem można zdziałać cuda i to najważniejsze, by szerzyć idee hospicyjną pozbawioną stereotypów.

Dziękujemy za hektary Nadziei i zapraszamy do oglądania relacji na naszym kanale YouTube.