„Świąteczna niespodzianka” dla chorych

Zapraszamy do włączania się w zbiórkę kosmetyków i środków czystości dla naszych pacjentów. Akcja trwać będzie od 1 do 17 grudnia 2021 roku. Niech to będzie ŚWIĄTECZNA NIESPODZIANKA!

Więcej szczegółów w „czytaj dalej”.

Patronka naszego Hospicjum mawiała: „Czyńcie dobrze wszystkim”, co stało się dewizą naszego domu. Na co dzień staramy się dbać o naszych pacjentów zapewnianiając specjalistyczną opiekę, jednakże są takie przestrzenie, gdzie można nam pomóc.

Zorganizuj w swojej szkole, miejscu pracy, świetlicy, urzędzie przestrzeń, gdzie można będzie podarować naszym podopiecznym podstawowe środki higieny i kosmetyki. Mogą to być:

• szampony
  • żele do kąpieli
  • pianki myjące do ciała
  • chusteczki nawilżane
  • papier toaletowy
  • ręczniki papierowe
  • balsamy do ciała
  • oliwki do ciała (takie dla dzieci)
  • maszynki jednorazowe do golenia
  • mydło w płynie itp.

Pomagając dbać o podstawowe rzeczy, pomagasz w codziennym funkcjonowaniu a my spokojnie możemy otaczać opieką i pielęgnować, by czas przebywania u nas uczynić jak najlepszym i godnym.

Szczegóły pod numerem telefonu naszego działu wolontariatu: 532 513 435

PLIKI PROMOCYJNE DO POBRANIA: