„Podaruj radość spotkania”, czyli wspólne kolędowanie

Okres świąteczny jest czasem dla nas szczególnym, dlatego takim go pragniemy uczynić dla Pacjentów naszego Hospicjum. Święta Bożego Narodzenia bardzo silnie kojarzą się nam z rodzinną atmosferą, prezentami i śpiewem kolęd. Mamy pragnienie, by wypełnić ten czas wszystkimi skojarzeniami świątecznymi.

Zapraszamy schole, chóry, zespoły muzyczne i kapele do włączenia się w akcję „Podaruj radość spotkania”. Zadzwoń i umów się na koncert kolęd Twojego zespołu w hospicyjnej Kaplicy.

Szczegóły w „czytaj dalej”.

Przez wzgląd na sytuację pandemiczną, chcemy zmniejszyć ryzyko zachorowania, dlatego wszystkie koncerty odbywać się będą za pomocą audiowizualnego łączenia z kaplicy hospicyjnej. Nie możemy umożliwić spotkania na żywo, ale wartością będzie takie, które jesteśmy w stanie zrealizować. W każdej sali mamy ekran i głośnik a dodatkowo także na korytarzach, także Wasze kolędy wypełnią cały dom hospicyjny.

Jeśli masz zespół, śpiewasz, grasz – zgłoś się do nas i zrób coś niepowtarzalnego dla innych! A może znasz zespół, który włączy się akcję – DZWOŃ na numer działu wolontariatu Hospicjum: 532 513 435 lub NAPISZ maila: wolontariat.hospicjum.miechow@caritas.pl

HEJ KOLĘDA, KOLĘDA…