Finał akcji POLA NADZIEI – zapraszamy

💛 Serdecznie zapraszamy Przyjaciół, Rodziny, Wolontariuszy, Darczyńców i wszystkich zaangażowanych w dzieło Hospicjum w Miechowie na finał akcji POLA NADZIEI 2022.

🗓 19 czerwca 2022 r. o godzinie 15:30 spod Hospicjum rozpoczynamy „Żonkilowy Marsz” ulicami Miechowa, by o 16:00 spotkać się w Parku Miejskim a tam podsumować całoroczną działalność szerzenia idei hospicyjnej.

Myśląc o akcji Pola Nadziei, myślimy o wszystkim co dobre: skupiamy się na ludziach, którzy trwają razem z nami w posłudze człowiekowi choremu, przypominamy sobie te wszystkie akcje, które nie tylko wspierają nasze Hospicjum ale kierują uwagę na idee hospicyjną.

Przez ten rok, od jesieni do późnej wiosny odwiedziliśmy tak wiele różnych miejsc, tak tak wielu serdecznych ludzi – tyle wspaniałych rzeczy udało się zrobić. Cały czas przybliżamy wartość człowieka chorego. Finał akcji Pola Nadziei to podziękowanie za wszystko co dzieje się dla tych, którzy wielokrotnie nie mogą się o siebie upomnieć ale nadal chcą być ważni, kochani i zrozumiani. Dlatego warto pojawić się i świętować DOBRO, które dzieje się nieustannie.