Dziękujemy za „Pola Nadziei”

Festyn był PODZIĘKOWANIEM, ale nie udało by się go zorganizować, gdyby nie wsparcie wielu ludzi, instytucji i firm.

Dziękujemy za Państwa wrażliwość na innych i chęć pomocy. Poniżej po krótce

Dziękujemy wszystkim Wolontariuszom Hospicjum w Miechowie zaangażowanym w przygotowanie wydarzenia jak również obsługę zaplanowanych atrakcji.

W pomoc włączyła się Pani Elżbieta Krysa, która koordynowała ubarwianie twarzy każdemu chętnemu dziecku i Pani Dominika Natkaniec, która zadbała o scenografię balonową i happening wypuszczenia balonów do góry, jako symbol nadziei.

Justyna Strojwąs, Wojciech Filipek to osoby, które zadbały o zatrzymanie i uwiecznienie chwil podsumowania akcji Pola Nadziei. Na słowa wdzięczności zasługują autorki kanału na platformie Tik-Tok @kasiaandisia, które w świecie wirtualnym czują się dobrze, ale nie zapominają o tym, co w realnym życiu jest najważniejsze. Dzieliły się swoją historią, pokazując przy tym, co tworzą dla innych.

Pośród alejek parku można było spotkać kucyka Konwalię – pierwszego wolontariusza zwierzaka. Konik za swoją pracę nie pobierał pieniędzy – wszystkie datki do puszki przeznaczył na chorych i cierpiących w hospicjum. Dziękujemy Państwu Mider.

Była z nami Mrówka (pluszak), która wspierała obecnością jak również reprezentowała sklep „Mrówka” ze Słomnik. Właściciele sklepu ufundowali wiele słodyczy, gadżetów i prezentów dla dzieci – dlatego chcemy im serdecznie podziękować. Ważnym gościem byli przedstawiciele grupy Motocyklowi Terroryści – Świętokrzyskie, którzy bardzo chętnie włączają się w nasze inicjatywy a tym razem prezentowali swoje zdolności motoryzacyjne.

Dużym wsparciem była dla nas firma „Społem” Powszechna Spółdzielnia w Miechowie. Jesteśmy wdzięczni za podarowane chleby, soki, soczki itp.

Jak co roku mogliśmy liczyć na pomoc ze strony Centrum Kultury i Sportu w Miechowie. Zespół wraz z Panią Dyrektor wspierali nasze przygotowania, nagłośnili imprezę a działające przy CKiS grupy artystyczne wystąpiły umilając i ubarwiając całość wydarzenia. Wielkie ukłony dla tworzących Zespół Pieśni i Tańca „Miechowiacy” i Studio Wokalne Pani Katarzyny Kornaś – to piękne, że byliście z nami.

Urząd Gminy i Miasta Miechów jest nam przychylny zawsze. To jest wartość sama w sobie, za którą składamy PODZIĘKOWANIA na ręce Burmistrza – Pana Dariusza Marczewskiego. Urząd był fundatorem vouchera o wartości 1500 złotych na zakup roweru – głównej nagrody w zabawie „LOS SZCZĘŚCIA”.

Jesteśmy wdzięczni podopiecznym Schroniska Św. Brata Alberta w Miechowie, którzy jak co roku włączają się w techniczne wsparcie finału akcji Pola Nadziei.

Pięknym gestem wsparcia i współpracy była prezentacja oraz obecność całego zespołu Środowiskowego Domu Samopomocy Caritas w Miechowie i Dziennego Domu Senior Plus Caritas w Miechowie.

Dzięki Wam wszystkim, naprawdę możemy więcej a tegoroczne hasła akcji „Być bliżej” nabiera głębszego znaczenia.