Inauguracja akcji POLA NADZIEI 2022/23

Sadzimy ŻONKILE i rozpoczynamy kolejną, 20. edycję kampanii Pola Nadziei 2022/23 dla naszego Hospicjum.

23 września 2022 r. (piątek) godz. 12:30 – Msza Święta w kaplicy hospicyjnej a o godz. 13:00 – sadzenie cebulek żonkili w miechowskim Parku Miejskim (w pobliżu altany).

– Zapraszamy serdecznie placówki, które włączają się w akcję, jak również te, które chcą dołączyć w tym roku. NIE MA OGRANICZEŃ – wielkość i zasięg idei hospicyjnej zależy od nas, od naszych ludzkich serc.

Po uroczystym posadzeniu cebulek żonkili, każda z delegacji Szkół, Przedszkoli, Placówek Oświatowych, Urzędów, Firm otrzyma od nas NIESPODZIANKĘ, która zakwitnie w kolorze 🟨 – przy dobrej współpracy!

W celu dobrej organizacji, prosimy zgłaszać swój udział do Koordynatora wolontariatu hospicyjnego:
☎️ 532-513-435
📧 wolontariat.hospicjum.miechow@caritas.pl