Msza Św. za Zmarłych w minionym roku

Zapraszamy na Mszę Świętą za Zmarłych, którzy w minionym roku byli pod opieką naszego Hospicjum.

Eucharystia odbędzie się 19 listopada 2022 r. (Sobota) w Bazylika Grobu Bożego w Miechowie.
🔹 godz. 12:30 – modlitwa za wszystkich zmarłych, wzbogacona o pieśni w wykonaniu Chór Bazyliki Grobu Bożego w Miechowie
🔹 godz. 13:00 Msza Święta.

„Wspomnienie będzie formą spotkania i poczuciem, że czasie żałoby nie jesteśmy sami. Piękne byłoby moc powiedzieć tej bliskiej osobie, że TWOJE ŻYCIE BYŁO DLA MNIE DAREM.”

💜 Niech nasza wspólna modlitwa będzie również spotkaniem z tymi, którzy mają pragnienie w niej uczestniczyć. To Msza Święta dla każdego, kto czuje się związany z naszym Hospicjum. Zapraszamy Rodziny, Personel, Wolontariuszy, Darczyńców i Przyjaciół.