Cebulki żonkili – symbol Nadziei

Dla naszej inicjatywy „Pola Nadziei”, która ma na celu zbieranie funduszy na Hospicjum w Miechowie oraz wsparcie pacjentów i ich rodzin, każdy gest dobroci ma ogromne znaczenie. Chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność wobec tych, którzy wsparli nas w tej misji.

Szczególna chwila zawsze niesie ze sobą wyjątkowe znaczenie. Dziś chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym hojnym sponsorom, którzy przekazali cebulki żonkili, które staną się symbolem naszej akcji „Pola Nadziei”. Te piękne kwiaty zostaną zasadzone w Parku Miejskim w Miechowie, a ich kwitnienie będzie przypominać nam o sile wspólnoty, miłości i nadziei.

Nasze serdeczne podziękowania kierujemy do Pana Józefa Kumońskiego, który swoim hojnym darem umożliwił nam zasadzenie kolejnej ilości żonkili, dodając w ten sposób jeszcze więcej koloru i nadziei w naszym parku. Jesteśmy również wdzięczni całemu zespołowi sklepu Bricomarche w Miechowie za ich wsparcie i hojność. To dzięki ludziom takim jak Pan Józef Kumoński i zespół Bricomarche nasza akcja może przynosić jeszcze większe owoce.

Chcielibyśmy również wyrazić naszą wdzięczność dla Agrocentrum S.C. z ul. Topolowa 3 za ich wsparcie i zaangażowanie w naszą inicjatywę. Wasza hojność i dobroć sprawiły, że nasza akcja „Pola Nadziei” staje się coraz bardziej udaną i inspirującą inicjatywą.

Każda cebulka żonkila, którą przekazili nasi sponsorzy, symbolizuje nadzieję, miłość i troskę o innych. Nasza społeczność jest zjednoczona w działaniu na rzecz wsparcia Hospicjum w Miechowie, a te piękne kwiaty przypominają nam, że nawet najmniejszy gest dobroci może mieć ogromne znaczenie.

Raz jeszcze dziękujemy naszym szlachetnym darczyńcom za ich hojność i za to, że wspólnie tworzymy „Pola Nadziei” w naszym parku. To dzięki Państwa wsparciu możemy kontynuować naszą misję i pomagać potrzebującym.