„Twój Powiew Nadziei” – Twórz Symbol Nadziei!

Hasło tegorocznej akcji Pola Nadziei to „Twój Powiew Nadziei”, i jest to więcej niż tylko słowa. To działanie, które daje Ci szansę stać się symbolem nadziei dla osób chorych i cierpiących. Twój żółty wiatraczek stanie się częścią czegoś naprawdę wielkiego. 🌬️ Jak możesz się włączyć?

1️⃣ Dołącz do naszej inicjatywy i stwórz żółty wiatraczek, używając prostych materiałów, takich jak kartka A4, plastikowa lub papierowa rurka, oraz pinezka tablicowa.

2️⃣ Twój wiatraczek stanie się symbolem nadziei, lekkości i radości. Będzie to Twoje osobiste dzieło, które będzie niosło pozytywną energię.

3️⃣ Podziel się swoim wiatraczkiem na mediach społecznościowych, używając hashtagu #TwójPowiewNadziei i oznaczając nas Hospicjum w Miechowie. Twoje działanie stanie się częścią większego przesłania nadziei, które rozprzestrzenia się na całym świecie. Każdy z nas może być małym, ale ważnym powiewem nadziei dla osób potrzebujących wsparcia. To może być akcja foundraisingowa, gdzie wiatrak będzie cegiełką wspierającą idee hospicyjną.

🎥 https://youtu.be/rdaO-tGvwSw?feature=shared

Dołącz do nas i twórzmy razem piękny, pełen nadziei świat! 💛🌬️ #PolaNadziei #TwójPowiewNadziei #Nadzieja #Wspólnota #Hospicjum #Miechów