IX Charytatywny Bal dla Hospicjum 2024

Mamy zaszczyt serdecznie zaprosić na IX Charytatywny Bal dla Hospicjum, który odbędzie się 10 lutego 2024 roku o godzinie 19:00 w charsznickiej Restauracji Planeta (ul. Żarnowiecka 45a, 32-250 Charsznica). Całkowity dochód z tego wyjątkowego wydarzenia zostanie przeznaczony na wsparcie Hospicjum w Miechowie.

Cena biletu wstępu wynosi 600 zł od pary. Zachęcamy do rejestracji i uzyskania dodatkowych informacji pod numerem telefonu koordynatora balu: Pana Kacpra Idzika 532-513-435.

Podczas tegorocznej edycji balu zadbamy o niezapomnianą atmosferę, rozpoczętą o godzinie 19:00. Muzykę na parkiecie (podobnie jak w roku ubiegłym) zapewni zespół EKWADOR, który dostarczy rozrywki na najwyższym poziomie.

W ramach biletu oferujemy nie tylko wspaniałą zabawę, ale także trzy dania ciepłe, bogatą zimną płytę, wykwintny słodki stół oraz profesjonalne usługi barmańskie. Na naszych gości czekać będzie również wiejski stół pełen regionalnych smakołyków i liczne niespodzianki przygotowane przez organizatorów.

Pragniemy, abyście razem z nami stworzyli niezapomnianą charytatywną noc, pełną radości, tańca i wspólnego dobra. Dołączcie do naszego przedsięwzięcia, wspierając Hospicjum w Miechowie. Z góry dziękujemy za Wasze wsparcie i obecność!