Dzięki Wam mamy Podnośnik transportowo-kąpielowy!

Z ogromną radością pragniemy Was poinformować, że właśnie zakupiliśmy nowy podnośnik transportowo-kąpielowy, dzięki Waszej nieocenionej pomocy i wsparciu podczas przeprowadzonej zbiórki jakiś czas temu!

To dzięki Wam możemy teraz cieszyć się z efektów tej akcji. Tworzenie tego dobra wspólnie z Wami było niesamowitym doświadczeniem. Nowy sprzęt już znacząco poprawia komfort życia naszych podopiecznych i ułatwia pracę pracownikom hospicjum.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować każdemu z Was, kto włączył się w naszą zbiórkę, wspierając ją dobrem słowa, udostępniając informacje czy dokładając swoją cegiełkę finansową. Dzięki Wam zrealizowaliśmy to ważne marzenie, a Hospicjum stało się jeszcze bardziej miejscem opieki i troski.

Wasza dobroć sprawiła, że teraz możemy świadczyć lepszą opiekę i zapewniać większy komfort naszym podopiecznym. Jeszcze raz serdeczne dzięki za życzliwość i wsparcie.