Finał akcji POLA NADZIEI 2023/24

Serdecznie zapraszamy na uroczysty finał akcji Pola Nadziei 2024, który odbędzie się w środę, 5 czerwca 2024 r. od godziny 10:00.

Zachęcamy do wzięcia udziału, by wspólnie świętować roczną pracę, która obejmowała edukację, promocję wolontariatu oraz zbiórkę na rzecz chorych i cierpiących w ramach kampanii Pola Nadziei. Będzie to czas, kiedy po raz kolejny będziemy celebrować nieustanną pracę na rzecz pacjentów w hospicjach.

Harmonogram Wydarzenia

• 10:00 – Msza Święta w Bazylice Grobu Bożego w Miechowie (ul. Warszawska 1, 32-200 Miechów)
  • 11:00 – Żonkilowy MARSZ
  • 11:30 – Gala podsumowująca kampanię POLA NADZIEI 2023/24 w Centrum Kultury i Sportu – Kino GRYF (ul. Racławicka 10, 32-200 Miechów)

Przynieś coś żółtego!

Aby wprowadzić jeszcze więcej koloru i radości podczas naszego spotkania, zachęcamy do zabrania ze sobą czegoś żółtego. Świetnym pomysłem jest wykonanie żółtych wiatraczków, które przypominają żonkile. Zapraszamy do obejrzenia filmiku instruktażowego, który pomoże w ich stworzeniu: Instrukcja Wykonania Żółtych Wiatraczków

Potwierdzenie Uczestnictwa

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa poprzez kliknięcie w poniższy link: Formularz Potwierdzenia Uczestnictwa lub poprzez kontakt telefoniczny: 532 513 435

Czekamy na Was z niecierpliwością!