Konkurs fotograficzny na Facebooku

Życie jest piękne - wystarczy zdjęcie 2021.png_mały rozmiar

Na Dzień Dziecka mamy dla Was niespodziankę: konkurs fotograficzny „Życie jest piękne – wystarczy zdjęcie” edycja 2021. Przedsięwzięcie polega na przesłaniu autorskiego zdjęcia o tematyce „Życie jest piękne” wraz z kartą zgłoszenia na adres hospicyjnego wolontariatu: wolontariat.hospicjum.miechow@caritas.pl. Najlepszych 20 prac zostanie opublikowanych na Facebooku naszej placówki, które zawalczą o reakcje obserwujących profil.
Patronat nad konkursem objął Burmistrz Gminy i Miasta Miechów, Pan Dariusz Marczewski. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!
Karta zgłoszenia i szczegóły w regulaminie poniżej ↓

Proponujemy 2 kategorie wiekowe:

1. do 16 roku życia (włącznie) – pierwsza;

2. powyżej 16 roku życia – druga.

Po zgłoszeniu prac, komisja konkursowa wybierze 10 najlepszych zdjęć w pierwszej kategorii i 10 najlepszych zdjęć w drugiej kategorii. Po wyborze fotografie zostaną wrzucone na fanpage Hospicjum Facebook/Hospicjum w Miechowie jako album „Życie jest piękne 2021” z dopiskiem zapraszającym do lajkowania pod zdjęciami. Oceną pracy będzie liczba zgromadzonych pod zdjęciem reakcji (like, super itp.).

Terminarz konkursowy:

1. zgłoszenia do 10.06.2021 r. (do godziny 23:59)

2. reagowanie na zdjęcia od 14.06.2021 r. (10:00) do 15.06.2021 r. (do 20:00)

3. ogłoszenie wyników – 17.06.2021 r. około godziny 12:00 na Facebook Hospicjum
    w Miechowie, jak również stronie internetowej Hospicjum.

⇒ REGULAMIN
⇒ KARTA ZGŁOSZENIA