„Świąteczna Niespodzianka” dla Pacjentów

Zachęcamy do włączania się w akcję naszego Hospicjum. W tym roku zbieramy nowe ręczniki kąpielowe i koszulki bawełniane (damskie i męskie). Wartością w tegorocznym przedsięwzięciu jest stawianie na jakość produktów a nie ilość.

Więcej szczegółów w „czytaj dalej

Patronka naszego Hospicjum mawiała: „Czyńcie dobrze wszystkim”, co stało się dewizą naszego domu. Na co dzień staramy się dbać o naszych pacjentów zapewniając specjalistyczną opiekę, jednakże są takie przestrzenie, gdzie można nam pomóc. Pomagając nam dbać o najważniejsze potrzeby chorych, wspierasz naszą misję pięknego, godnego i wartościowego życia do końca.

Zorganizuj w swojej szkole, miejscu pracy, świetlicy, urzędzie – ŚWIĄTECZNĄ NIESPODZIANKĘ – miejsce gdzie można będzie podarować naszym podopiecznym najbardziej potrzebne produkty:

• nowe ręczniki kąpielowe (rozm. 50/100 cm., 50/90, 40/60)
  • koszulki damskie i męskie z długim i krótkim rękawem (rozm. M, L, XL, XXL, 3XL)

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy dzwonić do Koordynatora Wolontariatu: 532 513 435 (Kacper Idzik)

Plakat do wykorzystania w szkole, przedszkolu, firmie, urzędzie i innej instytucji: