Zapraszamy na Szkolenie z Opieki nad Chorym w Domu!

Mamy dla Was okazję do zdobycia wiedzy i umiejętności niezbędnych do świadczenia wsparcia i troski o bliskich. Serdecznie zapraszamy na nasz bezpłatny kurs opieki nad osobą chorą w domu, które odbędzie się 26 października 2023 r. od godziny 14:00.

26 października 2023 r. godz.: 14:00 | sala konferencyjna na 2 piętrze (Hospicjum) ul. Szpitalna 1 C, 32-200 Miechów

Dlaczego warto wziąć udział?

Nasze szkolenie to okazja do nauki od wykwalifikowanego personelu medycznego, który posiada bogate doświadczenie w opiece nad osobami chorymi. Podczas kursu zostaną omówione kluczowe zagadnienia związane z opieką nad chorym, takie jak:

  • Zmiany pozycji pacjenta
  • Sposoby karmienia
  • Czynności pielęgnacyjne
  • Umiejętność reagowania na potrzeby chorego

Dla kogo jest to szkolenie?

Nasz warsztat skierowany jest do wszystkich troszczących się o bliskich, którzy chcieliby lepiej zrozumieć i bardziej efektywnie opiekować się osobami chorymi w domu. Zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniu osoby, które chciałby zostać Wolontariuszami Opiekuńczymi w naszej placówce.

Zapisy:

Aby wziąć udział w szkoleniu, prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod następującym linkiem: Formularz Zgłoszeniowy. Jest także możliwy kontakt pod numerem telefonu: 532-513-435 lub wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: wolontariat.hospicjum.miechow@caritas.pl – podając imię, nazwisko i numer telefonu.