Msza Święta za Zmarłych w Bazylice Grobu Bożego w Miechowie

Serdecznie zapraszamy Was na wyjątkową uroczystość, która odbędzie się w Bazylice Grobu Bożego w Miechowie. Chcemy razem uczcić pamięć tych, którzy odeszli od nas w minionym roku, a także wszystkich tych, którym jest bliska idea hospicyjna oraz praca Hospicjum w Miechowie.

Data: 18 listopada 2023 (sobota) Godzina: 14:30 – Modlitwa za zmarłych / 15:00 – Msza święta

Rozkład Uroczystości:

  • O godzinie 14:30 rozpoczniemy modlitwą za zmarłych, gdzie wspomnimy wszystkie imiona i nazwiska naszych bliskich.
  • O 15:00 odbędzie się uroczysta Msza święta w intencji wszystkich tych, którzy odeszli.

„Kiedy pamięć staje się miłością”

Przywołując tę piękną myśl, chcemy podkreślić, że pamięć o naszych bliskich jest formą wyrazu naszej miłości, która pozostaje z nami na zawsze. To nie tylko czas zadumy, ale także okazja do wyrażenia naszego hojnego serca i wsparcia Hospicjum w Miechowie.

Dodatkową dźwiękową oprawą Mszy będzie Chór Bazyliki Grobu Bożego w Miechowie, który doda uroczystości wyjątkowego piękna i głębi.

Serdecznie zachęcamy wszystkich, zarówno Rodzinę Osierocone, jak i osoby, którym jest bliska idea hospicyjna, do przyłączenia się do tej wyjątkowej modlitwy i uroczystości. To czas, kiedy możemy razem oddać hołd naszym zmarłym i wspólnie podziękować za ich życie.

Wierzymy, że to spotkanie napełni naszą duszę spokojem i poczuciem wspólnoty. Bądźmy razem, aby pamięć stała się miłością.