„Świąteczna niespodzianka” dla chorych – 2023

W okresie pełnym nadziei i dobroci zapraszamy do udziału w wyjątkowej akcji charytatywnej na rzecz naszego Hospicjum – “Świąteczna Niespodzianka.” Wydarzenie trwać będzie do 15 grudnia 2023 roku, a naszym celem jest zebranie niezbędnych artykułów codziennego użytku.

Lista Potrzeb:

1. Proszki do prania
2. Płyny do prania
3. Płyny do płukania
4. Chusteczki nawilżane
5. Balsamy do ciała
6. Oliwki do ciała
7. Papier toaletowy
8. Ręczniki papierowe
9. Płyny do szyb
10. Maszynki do golenia
11. Kostki WC
12. Płyn do naczyń
13. Odświeżacze powietrza
14. Płyny do mycia podłóg
15. Ściereczki z mikrofibry

Zachęcamy wszystkich do włączania się w akcję, organizując zbiórki w szkołach, zakładach pracy, wśród przyjaciół czy nawet w domowym zaciszu. Każda pomoc, niezależnie od rozmiaru, jest cenna dla tych, którzy codziennie stawiają czoła chorobie.

Dlaczego warto wziąć udział?

Te codzienne artykuły bywają kosztowne, a wasze wsparcie sprawi, że czas spędzony w hospicjum stanie się bardziej komfortowy dla naszych podopiecznych. To świąteczne wsparcie pozwoli nam utrzymać funkcjonowanie hospicjum przez cały rok.

Kontakt do Koordynatora akcji:

•  Telefon: 532 513 435
•  E-mail: wolontariat.hospicjum.miechow@caritas.pl

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zdecydują się wesprzeć akcję “Świąteczna Niespodzianka.” Każdy gest dobroci sprawi, że Święta dla naszych podopiecznych staną się niezapomnianym czasem. Dołączcie do nas i razem uczynimy te Święta wyjątkowymi dla każdego, kto potrzebuje naszej pomocy.

Pliki do pobrania: